دستمال جادویی اصل چیست؟

سفارش دستمال جادویی اصل

بسیاری از خانم های خانه برای نظافت منزل هزینه های بسیاری می کنند . مواد شوینده ی گران قیمت ، برای اینکه بتوان خانه ای درخشان و تمیز داشت تنها راه حل ممکن نیست . گاهی اوقات با صرف هزینه های کمتر می توان وسیله های خانه را همچون روز اول کرد . دستمال های حوله ای که به تازگی وارد بازار شده اند و به آنها دستمال های جادویی گفته می شود . در هنگام سفارش دستمال جادویی اصل توجه فراوان داشته باشید ، این دستمال ها در دو نوع ایرانی و خارجی در بازار موجود می باشند . دستمال جادویی اصل را میتوانید از سایت ویچ وایپ با بهترین قیمت تهیه نمایید . طرز کار با این دستمال ها بسیار ساده است و شما به راحتی با مرطوب کردن دستمال میکروفایبر می توانید بدون نیاز به مواد شوینهده ی گران قیمت سطوح مختلف را تمیز کنید . شرکت هوراد نماینده ی رسمی دستمال جادویی نانو  ویچ وایپ در تهران می باشد . برای سفارش دستمال جادویی اصل با شماره تماس های شرکت تماس حاصل نمایید و سفارشات خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید .

سفارش دستمال جادویی اصل

کاربرد های دستمال میکروفایبر اصل

دستمال میکروفایبر اصل ، یک دستمال برای کاربرد های نظافت وسایل منزل ، خودرو و یک دستمال همه کاره می باشد که سطوح مختلف را می توان با آن تمیز کرد . تکنولوژی دستمال میکروفایبر از الیاف نانو بوده و بدون به جای گذاشتن کمترین لک می تواند سطوح را برق بیاندازد . پس از سفارش دستمال جادویی اصل و کار با آن پی خواهید برد که کار نظافت تا چه اندازه آسان و لذت بخش است . توجه داشته باشید که نمونه های تقلبی این دستمال در بازار موجود می باشد . هنگام خرید دیستمال جادویی نانو به برچسب هولوگرام و برند آن توجه نمایید .

شست و شوی خودرو با دستمال جادویی اصل

با سفارش دستمال جادویی اصل   میتوانید برای شست و شوی خودرو از دستمال جادویی خودرو  استفاده کنید . این کار موجب می شود تا شما در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی نمایید . با همان دستمالی که برای نظافت منزل از آن استفاده می کنید می توانید لکه ها و کثیفی های خودرو را تمیز کنید . با استفاده از دستمال میکروفایبر در استفاده از آب و مواد شوینده صرفه جویی می شود . برای پولیش ماشین نیز پس از تمیز کردن سطح خودرو می توانید با ابر جادویی این کار را انجام دهید . عمر این دستمال ها بسیار طولانی است و برخلاف دستمال های معمولی نیاز به شست و شو های پیاپی برای تمیز کردن ندارند . چرا که مکانیزم دستمال جادویی با سایر دستمال ها متفاوت است و ذرات کثیفی و گرد و غبار بر روی سطح دستمال میکروفایبر باقی نمی ماند بلکه این ذرات جذب دستمال جادویی شده و تا هنگام شست و شو از آن جدا نمی شوند .

دستمال جادویی اصل

مهمترین خصوصیات دستمال جادویی اصل

کسانی که از دستمال جادویی استفاده کرده اند بدون شک مشتری پر و پا قرص این محصول هستند . از جمله مهم ترین ویژگی هایی که در هنگام سفارش دستمال جادویی اصل باید بدان توجه کنید برچسب هولوگرام بر روی بسته بندی این محصول است . ویژگی های دیگری دستمال جادویی که آن را نسبت به سایر دستمال ها متمایز می کند به صورت زیر است :

  • عدم نیاز به مواد شیمیایی و شوینده
  • پرز گیری و لکه گیری فوق العاده قوی
  • استفاده ی آسان فقط با آب
  • قابلیت شست و شو با ماشین لباس شویی
  • عمر طولانی
  • کیفیت بالا ، تنوع در رنگ دستمال جادویی نانو

 

در حال حاضر شرکت هوراد نماینده اصلی محصولات ویچ وایپ در ایران است که شامل انواع دستمال جادویی  ، دستمال نانو ودستمال میکروفایبر و خانواده متنوعی از ابر و اسکاچ ومحصولات سلولوزی است.

برای آشنایی با محصولات ما میتوانید ما را از طریق لینک های زیر دنبال کنید

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی نانو

 

 

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *