روش های استفاده از دستمال جادویی

نکات مهم استفاده از دستمال جادویی

تمیز کردن خانه امری است که به حوصله و صرف زمان و انرژی نیاز دارد . بدون شک همه ی شما عزیزان کم و بیش با نکات خانه داری و روش های تمیز نگه داشتن خانه آشنایی دارید . در این مقاله میخواهیم شما را با روش های ساده و کم هزینه آشنا کنیم .در این مطلب با دستمال جادویی و نکات مهم استفاده از دستمال جادویی آشنا خواهید شد .

دستمال جادویی ، دستمال نانو و دستمال میکروفایبر که در تولید آنها از تکنولوژی نانو استفاده شده است ، ابزارهای جدید گرد گیری و شست و شو هستند که بدون نیاز به مواد شیمیایی و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانند سطوح را تمیز و درخشان کنند . این دستمال ها را برای کاربرد های مختلفی همچون شست و شوی خودرو ، برق انداختن شیرآلات و سطوح فلزی ، تمیز کردن میز های چوبی و … مورد استفاده قرار میگیرد .

نکات مهم استفاده از دستمال جادویی

نکات طلایی استفاده از دستمال جادویی

دستمال جادویی یکی از ساده ترین راه هایی است که برای شست و شو و نظافت منزل وجود دارد ، دانستن نکات مهم استفاده از دستمال جادویی نیز به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید و خانه ای تمیز داشته باشید .

برای نظافت منزل و گردگیری سعی کنید زمان بندی منظم و دقیقی داشته باشید و طبق همان زمانبندی پیش بروید .

دستمال نانو را به دست بگیرید و بدون ترس از سخت ترین لکه ها به سراغشان بروید . با دستمال جادویی نانو دیگر نه به مواد شویده نیاز دارید و نه به صرف انرژی فراوان . برای از بین بدن گرد و غبار بهتر است دستمال جادویی را به صورت خشک بر روی سطوح مورد نظر بکشید ، اما برای از بین بردن لکه ها بهتر است دستمال جادویی را مرطوب کرده و به آرامی بر روی سطح مورد نظر بکشید ، در این حال شاهد ناپدید شدن لکه ها خواهید بود .

لکه زدایی با دستمال جادویی

لکه زدایی با دستمال نانو

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بعضا برای از بین بردن لکه های مختلف به شوینده های قوی ، رسوب زدا ها ، لکه بر ها و … متوسل شده اید و در نهایت نتوانسته اید لکه ی مورد نظر را از بین ببرید . دستمال نانو اصل که ساخت کشور آلمان می باشد به شما کمک می کند تا از این مواد شوینده بی نیاز شوید و دغدغه ی لکه هار ا نداشته باشید . دستمال جادویی ویچ وایپ یکی از محصولات شرکت هوراد می باشد که شما عزیزان برای خرید آن می توانید به سایت ویچ وایپ مراجعه نموده و از طریق برقراری تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خرید دستمال میکروفایبر را بدهید .

 

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی

دستمال نانو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *