فروش دستمال جادویی در استان کرج

فروش دستمال جادویی در کرج

در این مقاله قصد داریم ویژگی های دستمال جادویی  اصل را برای شما عزیزان معرفی کنیم و در خصوص فروش دستمال جادویی در کرج  اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شرکت هوراد تنها نمایندگی فروش محصولات سلولوزی نظیر دستمال جادویی ، دستمال نانو ، دستمال میکروفایبر و… این با در استان کرج آماده ی خدمت رسانی می باشد . محصولاتی که با تکنولوژی نانو ساخته شده اند با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا برای ایجاد سهولت در انجام کار ها تولید می شوند.این بار این محصول خارق العاده ی المانی توسط شرکت هوراد به صورت عمده در استان کرج به فروش می رسد.

فروش عمده دستمال جادویی در کرج

فروش عمده دستمال جادویی در کرج

پیش از اقدام به خرید در تیراژ بالا از محصولات نانو بهتر است در خصوص برند های مختلف اطلاعات کافی کسب نمایید و از اصل و درجه یک بودن کالا اطمینان حاصل نمایید . دستمال جادویی ویچ وایپ دارای ویژگی های بارز زیر می باشد :
• ساخته شده از الیاف میکروفایبر می باشد
• محصول آلمانی بوده و دارای برچسب هولوگرام می باشد .
• موجب ایجاد حساسیت های پوستی نمی شود .
• به هیچ گونه مواد شوینده نیاز نمی باشد .
• قابلیت جذب بالا و استفاده به صورت مکرر بدون نیاز به شست و شو
• قابل استفاده برای سطوح مختلف

 

خرید عمده ی دستمال جادویی در کرج

اخذ نمایندگی دستمال جادویی در کرج

در شهر های بزرگی همچون کرج که خانم های خانه از آلودگی ها و گرد و خاک های روزانه کلافه شده اند استفاده از دستمال میکروفایبر بسیار پرکاربرد است . این دستمال ها بدون نیاز به هیچ گونه ماده ی شوینده ی اضافی وبه راحتی برای شست و شوی همه ی سطوح مورد استفاده قرار میگیرد . جهت اخذ نمایندگی و فروش دستمال جادویی در کرج به بخش اطلاعات تماس ویچ وایپ مراجعه نمایید .

در حال حاضر شرکت هوراد نماینده اصلی محصولات ویچ وایپ در ایران است که شامل انواع دستمال جادویی  ، دستمال نانو ودستمال میکروفایبر و خانواده متنوعی از ابر و اسکاچ ومحصولات سلولوزی است.

میتوانید از سایر محصولات ما دیدن نمایید .

دستمال جادویی نانو

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *