روش های شست و شوی یخچال و فریزر

تمیز کردن یخچال و فریزر | روش شستشوی یخچال و فریزر

برای تمیز کردن یخچال و فریزر  هرگز از مواد شوینده و پاک کننده استفاده نکنید.  زیرا علاوه بر خراب کردن جدار یخچال و فریزر، بوی آنها در یخچال باقی می ماند و سپس به مواد غذایی نفوذ کرده، علاوه بر ایجاد مزه و بوی بد در مواد غذایی باعث فساد آنها نیز می شود.

بهترین مواد برای پاک کردن داخل یخچال و فریزر محلولی حاصل از دو قاشق غذاخوری جوش شیرین حل شده در یک لیتر آب داغ است، که می توان با آغشته کردن یک دستمال جادویی سطوح ویچ وایپ به آن تمام کنجها و زوایای داخلی یخچال یا فریزر را با آن پاک کرد و لکه ها را نیز از بین برد.

در پایان دستمال را با آب ولرم آبکشی کرده و تمام سطوح داخلی را با آن پاک می کنیم و از یک دستمال میکروفایبر ویچ وایپ برای خشک کردن داخل یخچال یا فریزر استفاده می کنیم.

ویچ وایپ از محبوب ترین برند های عرضه کننده دستمال های جادویی و سایر محصولات نظافتی و بهداشتی است برای آشنایی با محصولات این مجموعه میتوانید از بخش های زید در وب سایت دیدن کنید .

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی نانو

شست و شوی یخچال با سرکه و آبتمیز کردن یخچال و فریزر

در صورتیکه جوش شیرین در اختیار نداشته باشید می توانید از مخلوط یک لیوان سرکه سیب و سه لیوان آب ولرم نیز برای تمیز کردن یخچال و فریزر استفاده کنید. در این حالت نیز پس از تمیز کردن، داخل یخچال را با دستمال جادویی سطوح پاک کرده و سپس با دستمال میکروفایبر ویچ وایپ خشک، کاملا خشک کنید.

شستشوی واشر لاستیکی دور یخچال

یکی از نواحی حساس در یخچالها و فریزرهای خانگی واشر لاستیکی دور در یخچال یا فریزر است که علاوه بر جلوگیری از خروج سرما از داخل یخچال یا فریزر، اجازه ورود گرما و میکروبها و آلاینده ها را هم به داخل یخچال یا فریزر نمی دهد.

برای تمیز کردن یخچال و فریزر  دستمال میکروفایبر ویچ وایپ را به محلولی حاصل از یک لیوان آب گرم و یک لیوان سرکه سیب آغشته کرده و سرتاسر واشر را با آن پاک کنید.

سپس آنرا با دستمال خیس میکروفایبر ویچ وایپ تمیز کرده و با دستمال خشک میکروفایبر خشک کنید. بدین ترتیب علاوه بر تمیز کردن واشر در یخچال یا فریزر باعث دوام و طول عمر بیشتر آن می شوید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *