گردگیری میز چوبی

گردگیری میز چوبی با دستمال جادویی

گردگیری میز چوبی با دستمال جادویی از راه کار های مهم در نظافت ساختمان و وسایل ساختمان است. یکی از دغدغه هایی که همواره خانم های خانه دار با آن مواجه بوده اند گردگیری وسایل خانه است این قضیه در تابستان ها به دلیل باز بودن پنجره ها بیشتر اتفاق می افتد . اما اگر روش های گردگیری را بدانیم کار چندان دشواری نیست .

یکی از وسایلی که بیش از بقیه گرد و غبار به خود میگیرد میز های چوبی است و به دلیل اینکه بیشتر میزهای چوبی رنگ تیره ای دارند گرد و غبار بر روی آنها مشخص است . تولید کنندگان دستمال نانو سعی بر آن داشته اند تا با تولید کردن دستمال هایی که لکه گیری و گردگیری را آسان تر می کنند به شما عزیزان در این کار خدمت رسانی کنند .

در ادامه ی این مقاله قصد داریم شما را با گردگیری میز چوبی با دستمال جادویی بیشتر آشنا کنیم .

گردگیری میز چوبی با دستمال جادویی

نکات طلایی گردگیری میز چوبی با دستمال جادویی

چوب ها به سبب جنسی که دارند گرد و غبار را سریعا به خود جذب می کنند و لکه ها بر روی آنها مشخص می شود . روش های گردگیری میز چوبی مختلفی وجود دارد . یکی از روش های نوین در گردگیری میز چوبی گردگیری میز چوبی با دستمال جادویی است.

اولین نکته که در تمیز کردن چوب ها با هر روشی باید رعایت شود این است که این گردگیری ها مداوم باشد تا از پایدار شدن لکه ها و تجمع گرد و غبار جلوگیری شود . برخی از روش های گردگیری میز چوبی عبارتند از:

  • اولین قدم در گردگیری میز چوبی کشیدن گرد و غبار های اضافی به درون جاروبرقی است ، البته توجه داشته باشید که به هنگام این کار بر روی میز چوبی خراش ایجاد نکنید ، برای جلوگیری از این اتفاق می توانید از سر مخصوص گردگیری استفاده کنید .

 

 

  • از روش های گردگیری میز چوبی استفاده از اسپری های مخصوص چوب است . بهتر است از این اسپری ها در مرحله ی نهایی و پس از گردگیری کامل به منظور برق انداختن بر روی چوب استفاده کنید .

 

  • بهتر است منشع های ایجاد گرد و غبار را در خانه شناسایی کنید و سعی کنید برای آن راه حلی ایجاد کنید ، در هنگام ساخت و ساز و در هنگام باد پنجره ی خانه را باز نگذارید و سعی کنید همواره کل خانه را به کمک دستمال جادویی نانو  گرد گیری کنید تا خانه یتان همواره عاری از گرد و غبار باشد .

برای آشنایی با محصولات ویچ وایپ میتوانید به صفحات محصولات مختلف وب سایت رفته و با کارکرد صحیح محصولات آشنا شوید.

دستمال جادویی

دستمال جادویی نانو 

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی lCD

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *