نظافت خودرو با دستمال جادویی

دستمال جادویی برای شستشوی خودرو

دستمال جادویی برای شستشوی خودرو یکی از بهترین راه کار ها و ساده ترین و کم هزینه ترین آنها برای تمیز کردن خودرو می باشد . دستمال جادویی ویچ وایپ بعلت بافت میکروسکپی الیافش حالتی ساینده دارد که علاوه بر تمیز کردن و برداشتن تمام  لکه ها از سطوح روی رنگ خودرو خط و خش باقی نمی گذارد.

برای تمیز کردن خودرو کافی است دستمال جادویی ویچ وایپ را در سطل آب خیس کرده و سطوح مختلف خودرو را چه داخلی و چه خارجی تمیز کنید. سپس با دستمال میکروفایبر مرطوب دیگری سطح خارجی را پالیش کرده و با دستمال جادویی ویچ وایپ رطوبت روی سطح خودرو را خشک کنید. حتماً از جلا و برق رنگ خودروتان تعجب خواهید کرد.

استفاده از دستمال جادویی برای شستشوی خودرو

فواید شستشوی ماشین به کمک دستمال های جادویی

دستمال جادویی خودرو  یا دستمال میکروفایبر که در ساخت آنها از تکنولوژی نانو استفاده شده است برای پاک کردن اکثر سطوح های صاف و علی الخصوص خودرو ها بسیار مناسب هستند . شما با دستمال جادویی برای شستشوی خودرو میتوانید همواره خودرویی تمیز داشته باشید . استفاده از دستمال های میکروفایبر یک سری فواید دارد که به برخی از آنها در زیر اشاره شده است :

  • صرفه جویی در استفاده از مواد شوینده و شیمیایی
  • کاهش منابع انرژی نظیر ، آب و برق
  • عدم ایجاد بوی بد مواد شیمیایی و مناسب برای استفاده در محیط های بسته و اتاق کودکان
  • سازگار با طبیعت ، محیط زیست و حیوانات
  • مناسب برای افرادی که آلرژی یا آسم دارند .

هوراد عرضه کننده انواع وسایل تنظیف بند ویچ وایپ بوده و نمایندگی مستقیم برند ویچ وایپ در ایران است . میتوانید با دیگر محصولات این برند در ایران آشنا شوید.

دستمال نانو

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *