معرفی محصولات بهداشتی میکروفایبر

محصولات بهداشتی میکروفایبر

محصولات بهداشتی میکروفایبر و دستمال جادویی چندین سال است که توسط شرکت های ایرانی وارد شده یا تولید می شوند و در فروشگاه های لوازم بهداشتی موجود و قابل تهیه می باشد . کاربرد محصولات میکروفایبر بسیار گسترده است ، از این رو به آنها دستمال همه کاره نیز می گویند . در این نوشتار قصد داریم شما را با محصولات میکروفایبر ، کاربرد های آن و تفاوت آن با  دستمال نانو آشنا کنیم .

 

دستمال جادویی

معرفی محصولات بهداشتی میکروفایبر

اگر به تاریخچه ی الیاف میکروفایبر نگاهی بیاندازیم خواهیم دید که به قرن بیستم بر میگردد . هر چند که در آن زمان کاربرد های چندانی برای این محصولات وجود نداشت ، اما پیشرفت علم نانو پرده از کاربرد های بیشتر این محصول برداشت تا جایی که امروزه کمتر خانه ای را می توان یافت که از محصول دستمال جادویی استفاده نکرده باشند . کاربرد محصولات بهداشتی میکروفایبر بیشتر در صنعت نطافت منازل است . در صورت بزرگنمایی الیاف میکروفایبر به شکل ستاره بوده که همین شکل باعث شده است قدرت جذب دستمال جادویی بسیار بالا باشد .

 

تکنولوژی دستمال میکروفایبر

دستمال نانو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ساخته شده است ، دستمال جادویی به راحتی چندین بار می تواند مورد استفاده قرار گیرد و نیاز به شست و شوی پیاپی ندارد . از جمله مواردی که این دستمال می تواند مورد استفاده قرار گیرد در زیر ذکر شده است :

  • تمیز کردن اثرات چربی و دوده از کلیه ی سطوح موجود در آشپزخانه
  • از بین بردن لک ، گرد و غبار و سیاهی و دوده ی موجود بر روی قطعات خودرو
  • پاک کردن سرامیک ها ، کلید و پریز برق و لکه های ناشی از ریختن چای ، قهوه و …
  • برای برق انداختن روی لباس یا کیف و کفش چرم

 

دستمال میکروفایبر

جنس دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی نانو  که دستمال هایی شبیه حوله هستند از حالت پرز حلقوی به حالت میکرو شانیل تغییر یافته اند . همین باعث شده است کهه قدرت جذب کنندگی این دستمال ها بالا باشد و در هنگام تمیز کردن بر روی سطوح پرز باقی نگذارند . دستمال جادویی میتواند ۹ برابر وزن خود آب جذب کند .برای تهیه ی این دستمال می توانید با شماره های موجود در سایت ویچ وایپ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *