معرفی دستمال جادویی همه کاره

دستمال جادویی همه کاره

آیا با دستمال جادویی همه کاره آشنا هستید ؟

آیا میخواهید منزل خود را گردگیری کنید؟

آیا از گردگیری های پیاپی خسته شده اید؟

در این مقاله میخواهیم شما را با دستمال جادویی همه کاره آشنا کنیم .

بدون شک اگر شما نیز به طور مداوم خانه را گردگیری میکنید این کار برای شما روزمره و روتین شده وبرایتان کاری ملال آور است . راه حل هایی وجود دارد که می توانید به کمک آنها نظافت را برای خود امری لذت بخش کنید . دستمال جادویی برای کاربرد های مختلف در بازار موجود می باشند .دستمال جادویی همه کاره  در انواع مختلف ، دستمال جادویی خودرو ، دستمال جادویی LCD ، دستمال جادویی ماشین و… انواع دستمال های نانو در بازار موجود می باشد . این نوع دستمال ها قدرت جذب فوق العاده قوی داشته و می توانند به راحتی گرد و غبار روس وسایل منزل ، لکه های گل روی ماشین و غبار روی تلوزیون های LCD را بدون به جای گذاشتن کوچکترین ردی تمیز کنند .

خرید اینترنتی دستمال همه کاره

دستمال میکروفایبر ویچ وایپ برای همه ی سطوح مورد استفاده قرار میگیرد . با وجود دستمال جادویی نانو دیگر از مواد شوینده ی شیمایی ، رفتن به کارواش و … بی نیاز می شوید .برای خرید  دستمال جادویی همه کاره  ویچ وایپ به قیمت مناسب می توانید به سایت ویچ وایپ مراجعه کرده و در قسمت تماس با ما ، با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید .

شست و شو با دستمال میکروفایبر

دستمال میکروفایبر هم برای پاک کردن سطوح خشک ، هم برای پاک کردن سطوح مرطوب مناسب است .مکانیزم دستمال جادویی بدین گونه است که خاصیت الکتروستاتیک آن باعث می شود که ذرات گرد و غبار  به درون الیاف آن نفوذ کرده ، برخلاف دستمال های معمولی که صرفا ذرات بر روی آنها می چسبند ، در دستمال جادویی نانو ذرات کثیفی تا زمان شست و شو درون الیاف دستمال جادویی می مانند . برای سطوح مرطوب نیز خاصیت کششی الیاف نانو باعث جذب رطوبت و چربی ها می شود . از این رو است که دستمال جادویی یک دستمال همه کاره است که به راحتی برای انواع سطوح قابل استفاده می باشد .

شست و شوی خودرو با دستمال همه کاره

یکی از مصارف دستمال جادویی همه کاره شستن خودرو می باشد . شاید زمانی تصور اینکه بتوانید بدون نیاز به مواد شوینده و تنها با یک دستمال و اندکی آب خودروی خود را بشویید برایتان غیر ممکن بود . اکنون می توانید به راحتی با دستمال جادویی همه کاره و با یک سطل آب ابتدا گل و گرد و غبار سطح خودرو رو پاک کنید . سپس با ابر جادویی میتوانید ماشینتان را پلیش کنید و در مرحله ی آخر با دستمال جادویی خشک سطح آن را برق بیاندازید . با انجام این کار ها ماشین شما همچون روز اول خواهد شد .

 

برای آشنایی با محصولات ما میتوانید ما را از طریق لینک های زیر دنبال کنید

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی نانو

دستمال جادویی lCD

دستمال جادویی ماشین

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *