معرفی دستمال تمام سطوح

دستمال تمام سطوح

اگر تصمیم گرفته اید به گردگیری خانه بپردازید ، بهتر است کار نظافت را به صورت برنامه ریزی شده انجام دهید تا دچار خستگی نشوید . در ابتدا تمامی وسایل و اسباب و اثایه را وسط سالن پهن نکنید که دچار سردرگمی شوید . بهتر است این کار را از آشپزخانه ، اتاق خواب ، انباری و یا یک جای کوچک در منزل شروع کنید و کم کم به سراغ بخش های دیگر خانه بروید . در ابتدا ملزومات نظافت را مهیا کنید ، می توانید شوینده های شیمیایی مختلف و چندین دستمال را برای این کار کنار بگذارید یا اینکه از یک دستمال تمام سطوح یا به عبارت دیگر دستمال میکروفایبر و دستمال جادویی استفاده کنید . اگر تصمیم گرفته اید از دستمال میکروفایبر استفاده کنید یک سطل آب به همراه یک دستمال کافی است . شاید در ابتدا به نظرتان عجیب باشد که چگونه امکان دارد بدون هیچ گونه ماده ی شوینده ای خانه را تمیز کرد . اما باید بدانید که با استفاده از دستمال جادویی نانو  این امکان برای شما فراهم می شود .

 

دستمال تمام سطوح

نظافت آشپزخانه با دستمال جادویی

اگر قصد دارید نظافت را از بخش آشپزخانه شروع کنید میتوانید به دستمال تمام سطوح کار خود را راه بیاندازید . به استفاده از دستمال جادویی به راحتی می توانید سرامیک کف آشپزخانه ، کابینت ها ، یخچال ، سینک طرف شویی و … را برق بیاندازید . کافی است دستمال میکروفایبر را به اندکی آب آغشته کرده و بر روی سطوح مورد نظر بکشید . برای براق کردن نیز در نهایت از یک دستمال جادویی خشک استفاده کنید .

بهتر از نظافت آشپزخانه را از داخل کابینت ها شروع کنید . ظرف های موجود در کابینت را بیرون آورده با یک دستمال جادویی خشک گرد و خاک آنها را بگیرید . سپس کف کابینت ها یک دور دستمال مرطوب و یک دور دستمال میکروفایبر خشک بکشید . روزنامه یا سفره بر روی کابینت پهن کرده و مجددا ظرف های خود را سرجایشان قرار دهید . پس از تمام شدن نطافت کابینت ها می توانید به سراغ یخچال بروید . به راحتی می توانید لکه های داخل و روی یخچال را با دستمال جادویی نانو خشک از بین ببرید .

پس از تمام شدن قسمت های داخلی و جمع و جور شدن وسیله ها نوبت به سرامیک ها می رسد ، از همین دستمال نانو می توانید برای تمیز کردن سرامیک ها نیز استفاده کنید .

 

دستمال تمام سطوح

آیا دستمال جادویی برای شست وشو شیشه مناسب است؟

در پاسخ این سوال باید بگوییم بلع ، دستمال تمام سظوح به راحتی می تواند سخت ترین لکه ها را از روی شیشه ها بزداید . در فصول بارندگی ، برای از بین بردن لکه های گل و آب و … از روی سظح شیشه می توان از دستمال میکروفایبر استفاده کرد . این نوع دستمال ها اثرات گرد و غبار و کثیفی را از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نمی کنند . نیازی نیست پس از یک بار تمیز کردن یک سطح آنها را شست ، دستمال تمام سطوح می تواند چندین بار به صورت پی در پی بدون نیاز به شست و شو سطوح مختلف را تمیز کند . همین ویژگی های دستمال جادویی باعث شده است که این نوع دست مال نزد بانوان ایرانی محبوب باشد و جایگزین مواد شوینده ی قوی باشد .

دستمال میکرو فایبر تمام سطوح 

دستمال میکروفایبر که برای پاک کردن تمام سطوح مورد استفاده قرار میگیرد به کمک تکنولوژی نانو ساخته شده . این دستمال در دو نوع ایرانی و خارجی در بازار موجود می باشد . در هنگام خرید دستمال جادویی توجه داشته باشید تا برچسب هولوگرام بر روی آن باشد ، از اصل بودن کالا اطمینان حاصل نمایید . برای خریدی مطمئن می توانید به سایت ویچ وایپ مراجعه نموده و این دستمال تمام سطوح را تهیه نمایید .

در حال حاضر شرکت هوراد نماینده اصلی محصولات ویچ وایپ در ایران است که شامل انواع دستمال جادویی  ، دستمال نانو ودستمال میکروفایبر و خانواده متنوعی از ابر و اسکاچ ومحصولات سلولوزی است.

برای آشنایی با محصولات ما میتوانید ما را از طریق لینک های زیر دنبال کنید

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی نانو

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *