معرفی دستمال جادویی چند کاره

دستمال جادویی چند کاره

احتمالا بار ها و بار ها در داخل مترو ، مغازه ها ، تلوزیون و … دستمال های رنگی که جنسشان حوله ای است را مشاهده کرده اید ، در واقع این ها دستمال های نظافتی هستند که به اسم دستمال جادویی ، دستمال میکروفایبر ، دستمال جادویی چند کاره  به فروش می رسند . برند های بسیاری وجود دارند که عرضه کننده ی این دستمال ها هستند برخی از برند ها ایرانی بوده و برخی نیز صرفا وارد کننده هستند . شرکت هوراد نماینده ی انحصاری دستمال جادویی ویچ وایپ در ایران است که سال ها است در حوزه ی عرضه ی محصولات سلولزی فعالیت می کند .به کمک این دستمال ها تقریبا می توان از مواد شوینده ی شیمیایی بی نیاز شد .

 

دستمال جادویی چند کاره

خرید دستمال میکروفایبر چند کاره

دستمال میکروفایبر برای موارد مختلف کاربرد دارد و در انواع مختلف در بازار عرضه می شود : دستمال جادویی ماشین ، دستمال جادویی خودرو ، دستمال جادویی LCD . بنابراین با استفاده از دستمال جادویی نانو  میتوان تمامی سطوح را به آسانی و با یک دستمال تمیز کرد .این دستمال ها نیازی به شست و شوهای مکرر ندارند و میتوان چندین سطح را بدون نیاز به شست و شو تمیز کرد ، چرا که بافت الیاف دستمال جادویی به گونه ای است که ذرات کثیفی و گرد و غبار را در درون خود نگه میدارد و تا زمان شست و شو این ذرات از درون آن خارج نمی شود .

دستمال میکروفایبر

برای خرید اینترنتی دستمال جادویی می توانید به سایت ویچ وایپ مراجعه کرده و از محصولات این شرکت دیدن نمایید . بدون شک با یکبار استفاده از محصولات دستمال جادویی خواهید دید که چقدر میتوان کار نظافت را برای خود اذت بخش کرد و در زمان و هزینه صرفه جویی نمود . با خرید دستمال میکروفایبر شما می توانید بدون نیاز به کارواش ماشین خود را تمیز کنید و با استفاده از ابر جادویی آن را پلیش کنید . برای نظافت قسمت های مختلف خانه همچون کاشی و سرامیک ، صفحه نمایش تلوزیون ، اجاق گاز ، میز های چوبی و … نیز می توان از دستمال جادویی چند کاره  استفاده کرد .

 

خرید اینترنتی دستمال جادویی چند کاره

برای خرید دستمال جادویی چند کاره  نیازی نیست هزینه ی رفت و آمد بدهید . به راحتی می توانید با چند کلیک وارد سایت ویچ وایپ شده و با شماره تماس های شرکت ، تماس حاصل نمایید و دستمال میکروفایبر را در سرع ترین زمان ممکن به صورت تکی یا عمده درب منزل تحویل بگیرید .

برای آشنایی با محصولات ما میتوانید ما را از طریق لینک های زیر دنبال کنید

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی نانو

 دستمال جادویی ماشین

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *