معرفی دستمال جادویی

دستمال جادویی چیست

آیا می دانید دستمال جادویی چیست ؟ چه میزان راجع به این کالای پر کاربرد در آشپزخانه ها آشنایی دارید.  با ویچ وایپ همراه باشید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و معرفی بیشتر محصولات این مجموعه در حوزه بهداشت لوازم منزل و آشپرخانه . از طریق لینک های زیر قادر خواهید بود اطلاعات بیشتری در این باره کسب کرده و به اطلاعات خود بیافزایید.

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی یا به عبارت دیگر دستمال نانو نسل جدیدی از دستمال ها برای نظافت است که به کمک تکنولوژی روز دنیا و تکنولوژی نانو ساخته شده اند و بر خلاف دستمال های عادی که برای تمیز کردن به مواد شوینده نیاز دارند و پس از تمیز کردن چند سطح نیاز به شست و شو دارند.

دستمال های نانو نیاز به هیچ گونه ماده ی شوینده ای ندارند و میتوان بدون اینکه کثیفی از خود بر جای بگذارند ، چندین بار متوالی مورد استفاده قرار گیرند . دستمال جادویی نانو پرز نمی دهد و قدرت جذب کنندگی و پاک کنندگی فوق العاده ای دارد .

دستمال جادویی چیست

علت جذب کنندگی بالای دستمال جادویی

اگر به دنبال پاسخ این سوال خود که دستمال جادویی چیست هستید بهتر است با مکانیزم تولید آن آشنا شوید تا بدانبد که این دستمال ها چگونه کار می کنند . یک سانتی متر از یک دستمال جادویی میلیون ها رشته که در کنار هم قرار گرفته اند را شامل می شود .

این رشته ها دارای خاصیت جذب کنندگی و موئینگی هستند و کوچکترین ذرات گرد و غبار را می توانند جذب کنند .دستمال های جادویی دارای الکتریسیته ی مثبت هستند و از آنجایی که ذرات گرد و غبار دارای الکتریسیته ی منفی هستند جذب آن می شوند . در واقع علت اینکه دستمال های جادویی بدون نیاز به مواد شوینده می تواند سطوح مختلف را تمیز کند همین مکانیزمی است که در بالا گفته شد .

کاربرد دستمال میکروفایبر

کاربرد های دستمال میکروفایبر

دستمال میکروفایبر با قدرت پاک کنندگی فوق العاده قوی برای موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرند :

  • از بین بردن گرد و غبار موجود بر روی وسایل منزل ، لوازم اداری
  • پاک کردن اثرات چربی بر روی وسایل آشپزخانه ، اعم از اجاق گاز ، میز غذا خوری ، کابیت و سینک ظرف شویی
  • برای پاک کردن دوده و کثیفی بدنه ی خودرو و شیشه های ماشین بدون نیاز به مواد شوینده و شیشه پاک کن .
  • برای از بین بردن سیاهی و جرم موجود در لابه لای سرامیک ها ، کلید و پریز برق
  • برای پاک کردن سطوح مختلف بدون نیاز به هیچ گونه ماده ی شوینده و بدون نیاز به شست و شوی دستمال جادویی
  • برای برق انداختن بر روی وسایل و لباس های چرمی که پس از مدتی استفاده از آنها کدر شده اند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *