چگونه شیرآلات را تمیز کنیم

برق انداختن و رسوب زدایی شیرآلات

برق انداختن و رسوب زدایی شیرآلات کار چندان دشواری نیست و با به کارگیری چند اصل ساده می تواند آنها را تمیز کرد. در واقع لکه های آب و رسوب ناشی از آن می تواند شیرآلات را کدر کند اما اگر با چنین پیزی مواجه شدید نگران نباشید .

شیر آلات در داخل آشپزخانه از مهم ترین عناصری هستند که می توانند باعث زیبایی آن شوند بنابراین براق و درخشان و تمیز بودن آنها بسیار حائز اهمیت است . راه های مختلفی برای تمیز کردن لکه های روی شیر آب وجود دارد .

برخلاف تصوری که عموم مردم دارند برای تمیز کردن شیرآلات آشپزخانه نباید از شوینده های شیمیایی نظیر وایتکس استفاده کرد .در ادامه ی این مقاله با ویچ وایپ همراه باشید تا شما را با کاربرد های دستمال جادویی برای تمیز کردن شیرآلات آشنا کنیم .

برق انداختن و رسوب زدایی شیرآلات

نظافت شیر آلات

استفاده از رسوب زداها، براق کننده های سطوح فلزی، و حتی گاهی سائیدن آنها با مواد مختلف رسوب زدا از کارهای مرسوم در رفع جای لکه های آب یا رسوب حاصل از خشک شدن این قطرات از سطوح فلزی براق مثل سطح سینکهای ظرفشویی، شیرهای آب، دوش های حمّام، شلنگهای توالت و دستشویی است.

برای خلاصی از همه این دردسرها یک راه حل ساده وجود دارد. پس از هربار استفاده از این وسایل و باقی ماندن آب روی آنها کافیست با یک دستمال جادویی سطوح ویچ وایپ روی این سطوح را خشک کنید.

همچنین اگر رسوب یا لکه قدیمی نیز باقی مانده باشد برای برق انداختن و رسوب زدایی شیر آلات با استفاده از ابر و اسکاچ های ویچ وایپ روی این سطوح را تمیز کرده سپس با دستمال جادویی نانو  سطوح ویچ وایپ سطح را تمی کنید و از شر لکّه های قدیمی نیز خلاص می شوید.

برای آشنایی با سایر محصولات ویچ وایپ میتوانید به بخش محصولات وب سایت بروید

دستمال جادویی

دستمال میکرو فایبر

دستمال جادویی خودرو

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *