روش های تمیز کردن شیشه

بهترین روش تمیز کردن شیشه

معمولا شیشه های پنجره بخشی از خانه هستند که بیشتر در معرض گرد و غبار قرار می گیرند. بنابراین باید به صورت مکرر تمیز شوند. با نزدیک شدن به عید نوروز نیز قطعا خانم های خانه دار بخشی از زمان خود را به نظافت و تمیز کردن شیشه ها میپردازند. از این رو دانستن بهترین شیوه ی تمیز کردن پنجره ها می تواند به خانم های خانه برای داشتن پنجره هایی درخشان و تمیز کمک کند. اکثریت افراد به تمیز کردن شیشه علاقه ای ندارند و آن را کاری خسته کنند می دانند. چرا که عدم رعایت احتیاط در هنگام تمیز کردن شیشه باعث می شود نه تنها لکه ها از بین نرود بلکه لکه های آب و دستمال نیز بر روی پنجره ها باقی بماند در این نوشتار سعی داریم شما را با بهترین روش تمیز کردن شیشه  آشنا کنیم .دستمال جادویی یکی از بهترین روش هایی است که بدون بر جای گذاشتن لک شیشه های شما را تمیز و براق می کند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با شیوه های مختلف نظافت شیشه به خوبی آشنا شوید.

 

بهترین روش تمیز کردن شیشه

برق انداختن شیشه

داشتن دستمال برای تمیز کردن و برق انداختن شیشه الزامی است . میتوانید برای نظافت بهتر و داشتن پنجره هایی تمیز تر از دستمال جادویی  به جای دستمال معمولی استفاده کنید. دستمال میکروفایبر که از الیاف نانو ساخته است نسبت به دستمال معمولی یک مزیت به خصوصی که دارد این است که دستمال جادویی نانو در هنگام تمیز کردن گردو غبار و کثیفی را از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نمی کند. به علاوه اینکه دستمال جادویی نیاز به شست و شوی مکرر ندارد و به دفعات بیشتری از آن می توان استفاده کرد. شیشه پاک کن به عنوان رایج ترین ماده ی شوینده شیشه شناخته می شود. می توانید از شیشه پاک کن و یک دستمال معمولی استفاده کنید و یا اینکه از دستمال میکروفایبر استفاده کنید که به هیچ گونه ماده ی شوینده ای احتیاج ندارد.

 

نکات طلایی تمیز کردن شیشه

برای براق کردن و نطافت شیشه می توانید از مخلوط آب و سرکه استفاده کنید. از آنجایی که سرکه یک ماده ی طبیعی بوده مضرات استفاده از شوینده های شیمیایی را ندارد. پیش از اینکه اقدام به تمیز کردن شیشه های پنجر ها کنید بهتر است پهارپوب آن را با دستمال جادویی و یا یک دستمال معمولی و مواد شوینده تمیز کنید. این کار به این علت است که در هنگام شست و شوی با سرکه مجددا گرد و غبار ها بر روی شیشه ننشینند. سپس به کمک دستمال میکروفایبر خشک ذرات گرد و غبار روی شیشه را تمیز کنید. پس از این مرحله یک دستمال جادویی نانو  را به مخلوط سرکه و آب آ؛شته کرده و بر روس شیشه بکشید. میتوانید محلول را درون پمپ اسپری بریزید و آن را بر روی شیشه اسپرس کنید ، بهترین راه برای تمیز کردن قطرات محلول روی چنجره استفاده از دستمال جادویی نانو است که بدون پرز و کرک می باشد. در انتها برای مطمئن شدن از تمیز شدن شیشه دستمال خک بر روی شیشه بکشید.

 

برق انداختن شیشه با دستمال جادویی

بهترین روش تمیز کردن شیشه ماشین

معمولا افراد برای تمیز کردن ماشین راحت ترین راه ممکن که کارواش است را انتخاب می کنند ، اما باید توجه داشت که این کار هزینه ی زیادی داشته و شما باید برای رسیدن به کارواش ساعت ها پشت ترافیک بمانید. برای صرفه جویی در زمان و در هزینه شما می توانید از روش های دیگری همچون دستمال جادویی استفاده کنید. تا انتهای این مقاله همراه باشید تا شما را با بهترین روش تمیز کردن شیشه  آشنا کنیم. می توانید در ابتدا یک دستمال میکروفایبر خشک را بر روی شیشه های اتومبیل بکشید تا گرد و غبار آن به ظور کامل از بین برود. سپس بدون نیاز به هر گونه شوینده یک دستمال جادویی به همراه یک سطل آب بیاورید و اقدام به تمیز کردن شیشه های ماشین نمایید. بدین ترتیب شیشه های ماشین براق و همچون روز اول خواهد شد.

برای آشنایی با محصولات ما میتوانید ما را از طریق لینک های زیر دنبال کنید

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

دستمال جادویی نانو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *