تشخیص اصالت دستمال جادویی

ویژگی های دستمال جادویی اصل

آیا می دانید ویژگی های دستمال جادویی اصل چیست؟ چه راه هایی برای تشیص اصالت دستمال جادویی وجود دارد ؟ در این مقاله از ویچ وایپ تلاش داریم تا شما را با راه کارهایی آشنا سازیم که از طریق آن بتوانید اصالت دستمال جادویی و دستمال میکروفایبر را تشخیص دهید .

یکی از روش هایی که برای گردگیری و پاک کردن آلودگی ها مورد استفاده قرار میگیرد ، استفاده از مواد شوینده است . مواد شیمیایی در هنگام استفاده از خود موادی منتشر می کنند که سمی و سرطان زا هستند و بعضا خانم ها در هنگام گردگیری منزل پول های فراوانی را صرف خرید مواد شیمیایی می کنند .
شما نیز به احتمال زیاد واژه ی دستمال جادویی را از طرق مختلف شنیده اید و با ویژگی های آن آشنا هستید .برای آشنایی بیشتر با ویژگی های دستمال جادویی اصل با ویچ وایپ همراه باشید .
دستمال جادویی نانو  با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است و یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای گردگیری بدون نیاز به مواد شوینده می باشد .
دستمال ویچ وایپ یکی از بهترین دستمال جادویی موجود در بازار است که توسط شرکت هوراد وارد می شود .

ویژگی های دستمال جادویی اصل

آشنایی با ویژگی دستمال نانو

الیاف به کار رفته در دستمال میکروفایبر این امکان را به شما میدهد تا بتوانید به راحتی سطوح مختلف را با آن تمیز کنید . دستمال نانو را می توان بار ها بدون نیاز به شست و شو استفاده کنید . الیاف نانو مورد استفاده در دستمال نانو به گونه ای هستند مه قدرت جذب بسیار بالایی دارند و علاوه بر اینکه به استفاده از مواد شوینده نیازی نیست ، موجب ایجاد حساسیت پوستی نیز نمی شوند .

دستمال جادویی اصل

ویژگی های دستمال نانو اصل 

در هنگام خرید دستمال جادویی توجه داشته باشید تا از اصل بودن کالا اطمینان حاصل نمایید.
ویژگی های دستمال جادویی اصل به صورت زیر است :

  • شست و شو بدون نیاز به مواد شوینده ی شیمیایی
  • عدم به جا ماندن پرز بر روی سطوح پس از گردگیری
  •  جلوگیری از ایجاد حساسیت های پوستی
  • قابلیت شست و شو با دست یا با ماشین لباس شویی
  •  جذب گرد و غبار بدون جایگذاری رد گرد و غبار
  •  ساخت کشور آلمان
  • دارای برچسب ضمانت و اصلات محصول
  •  دارای برچسب هولوگرام

شاید بد نباشد که اطلاعات بیشتری در این زمینه انواع مختلف دستمال های جادویی کسب کنید . میتوانید از طریق لینک های زیر اطلاعات لازم را کسب کنید

دستمال جادویی

دستمال میکروفایبر

دستمال نانو 
دستمال جادویی ماشین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *