طرز استفاده صحیح از دستمال جادویی

طرز استفاده از دستمال جادویی

شاید کمتر کسی درباره طرز استفاده از دستمال جادویی اطلاعات کامل داشته باشد. ما در این نوشتار تلاش داریم تا اطلاعات کامل و دقیق در مورد نحوه استفاده از دستمال جادویی را در اختیار شما قرار دهیم .

دستمال های جادویی که اخیرا وارد بازار شده اند می توانند برای تمیز کردن سطوح مختلف اعم از میز های چوبی ، اجاق گاز های شیشه ای ، یخچال و فریزر ، شیرآلات ، سینک ظرف شویی و … مورد استفاده قرار میگیرند .

با نزدیک شدن به ایام گردگیری مشخصا بسیاری از خانم ها از گردگیری و رفع لکه های ایجاد شده بر روی سطوح گله و شکایت خواهند کرد . با وجود دستمال نانو دیگر نگران پاک کردن گرد و غبار و لکه ها نباشید . اگر با طرز استفاده از دستمال جادویی آشنا  باشید تقریبا تمامی سطوح صاف را می توان به کمک این دستمال ها تمیز کرد .

 

برای گردگیری وسایل درون منزل می توانید دستمال جادویی را به صورت خشک بر روی سطح مورد نظر بکشید تا شاهد تمیز شدن غبار موجود شوید .

چنانچه می خواهید برای از بین بردن لکه ی چربی یا سایر لکه ها از دستمال جادویی استفاده کنید باید آن را با آب سرد و یا ولرم خیس کنید و بخش مورد نظر را با آن تمیز کنید . دستمال میکروفایبر به هیچ گونه شوینده ای نیاز ندارد و اگر آن را مرطوب کنید به راحتی می توانید لکه ها را با آن پاک کنید .

طرز استفاده از دستمال جادوییانواع دستمال جادویی

دستمال جادویی در دو نوع موجود بوده، که طرز استفاده از دستمال جادویی بسیار مهم است .  نوع اول آن دستمال پلی استری است که به راحتی می تواند روغن را به خود جذب کند و برای پاک کردن سطوح چرب مورد استفاده قرار می گیرد . نوع دوم دستمال هایی از جنس پلی آمید هستند که جاذب آب هستند.

الیاف دستمال  میکروفایبر به گونه ای است که خاصیت موئینگی دارد و به راحتی می تواند دوده و گرد و غبار را جذب خود کند و در عین حال باعث درخشان شدن سطوح نیز بشود .

شاید برای شما نیز تا حدی عجیب باشد که چگونه ممکن است بدون مواد شوینده سطحی را تمیز کرد و ممکن است برای شما نیز پیش امده باشد که از این دستمال ها خریداری کرده باشید.  ولی آنگونه که انتظار داشته اید کاربردی نبوده است.

باید بدانید علاوه بر دانستن طرز استفاده از دستمال جادویی ، فاکتور های دیگر نیز در تاثیر دستمال جادویی در تمیز کردن سطوح نقش دارند . استفاده و شست و شوی نادرست این دستمال ها باعث می شود که خاصیتشان را از دست بدهند . برای شست و شوی دستمال های میکروفایبر هرگز از آب گرم استفاده نکنید ، به علاوه شست و شوی آنها با نرم کننده ها نیز باعث خراب شدن آنها می شود .

 

طریقه ی استفاده صحیح از دستمال میکروفایبر

طرز استفاده از دستمال جادویی را به صورت مرحله به مرحله عبارتند از:

  • اگر از دستمال جادویی خریداری شده برای اولین بار است که استفاده می کنید بهتر است پیش از استفاده آن را با استفاده از مایع ظرف شویی بشویید .
  • پس از شست و شو آن را به طور کامل آبگیری کنید .
  • چنانچه میخواهید سطحی را گردگیری کنید می توانید اجازه دهید تا دستمال خشک شود ، سپس از آن استفاده کنید.
  • برای پاک کردن لکه ها باید دستمال را به طور کامل آبگیری کنید .

ویژگی دستمال جادویی ویچ وایپ

دستمال ویچ وایپ با قدرت پاک کنندگی فراوان ، امکان شست و شوی مکرر وسایل منزل ، خودرو و … را به شما میدهد . از جمله بارز ترین مشخصه های دستمال جادویی نانو ویچ وایپ به صورت زیر است :

  • دارای لوگو بر روی بسته بندی و حک شده بر روی دستمال
  • دارای برچسب هولوگرام جهت تضمین کردن اصالت محصول
  • بالاترین کیفیت و استاندارد ممکن
  • قدرت جذب کنندگی و پاک کنندگی فراوان

چنانچه با طرز استفاده از دستمال جادویی آشنا باشید و راهنمای استفاده از آن را مطالعه کنید بدون شک گردگیری و تمیز کردن سطوح برای شما کاری لذت بخش خواهد بود .

می توانید از طریق لینک های زیر نسبت به کسب اطلاعات بیشتر راجع به محصولات شرکت ویچ وایپ اقدام نمایید.

دستمال جادویی 

دستمال میکروفایبر 

دستمال جادویی ماشین 
دستمال جادویی نانو 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *