روش های پاک کردن لکه چربی

پاک کردن لکه چربی

در این نوشتار به دنبال معرفی ساده ترین و کم هزینه ترین روش ها برای رفع لکه های چربی بر روی سطوح مختلف هستیم. لکه ی چربی از نظر بسیاری از افراد جز نگران کننده ترین لکه ها است، به ویژه زمانی که بر روی لباس های رنگ روشن ریخته باشد. اما با خواندن این مقاله دیگر نگران رفع لکه های چربی و روغن نباشید. بسیار پیش می آید که هنگام آشپزی لکه های روغن بر روی ظروف استیل، کتری روی گاز و کابینت بر جای بماند. به همین دلیل در ابتدا به بررسی پاک کردن لکه چربی بر روی سطوح مختلف در آشپزخانه میپردازیم. یکی از ابزاری که در اینجا برای این کار پیشنهاد می شود دستمال جادویی است. برای پاک کردن لکه چربی بر روی سنگ کابینت میتوانید بدون نیاز به هیچ گونه مواد شوینده ای به راحتی لکه ها را از بین برد .

تمیز کردن لکه چربی بر روی کابینت
تمیز کردن لکه ی چربی روی کابینت

یکی از محل هایی که در آشپزخانه بیشتر از قسمت های دیگر لکه میگیرد روی کابینت ها است. در گذشته که کابینت ها از جنس فلز بود پاک کردن کثیفی از سطح آنها راحت تر صورت میگرفت. اما پس از مد شدن کابینت های چوبی و ام دی اف، پاک کردن لکه چربی دشوار تر شد. اما دستمال جادویی نانو به کمک خانم های خانه آمده و لکه گیری چربی را آسان میکند. دیگر نیاز به صرف هزینه های زیاد برای خرید شوینده ها و لکه بر های قوی نیست. میتوانید با یک دستمال میکروفایبر که الیاف آن از تکنولوژی نانو ساخته شده است و یک سطل آب به راحتی لکه های مختلف را از روی سطوح کابینت های چوبی پاک کنید.

پاک کردن لکه چربی
مراحل پاک کردن کابینت MDF

با نزدیک شدن به نوروز یکی از قسمت هایی که معمولا خانم ها در برنامه ی نظافت خود قرار می دهند آشپزخانه و کابینت های آن است. برای تمیز کردن کابینت MDF ابتدا گرد و خاک های آن ها را با یک دستمال جادویی خشک تمیز کنید. یکی از رایج ترین روش هایی که خانم های خانه دار برای از پاک کردن لکه چربی کابینت انتخاب میکنند استفاده از شوینده ها است. اما روش های نوین همچون دستمال جادویی نانو که به بازار آمده و به راحتی قابل تهیه می باشد جایگزین های مناسبی هستند که به خوبی می توانند کثیفی را بزدایند.  دستمال میکروفایبر و یا به عبارتی دیگر دستمال جادویی که به کمک تکنولوژی نانو ساخته می شوند ذرات کثیفی را به درون خود جذب کرده و بدون نیاز به شست و شو چندین بار متوالی میتوان سطوح را با آنها پاک کرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *