روش های جرم گیری کاشی و سرامیک

لکه زدایی کاشی و سرامیک

یکی از چالش هایی که خانم های خانه دار با آن رو به رو هستند ، جرم های کاشی و سرامیک می باشد . بسیاری از خانم ها راه کاری که به ذهنشان میرسد استفاده از وایتکس و سایر شوینده ها است در این مقاله میخواهیم شما را با روش هایی بهتر و کم هزینه تر همچون نظافت با دستمال جادویی آشنا کنیم .شوینده های قوی در دراز مدت می توانند به درز میان کاشی ها آسیب برسانند . روش های مختلفی برای لکه زدایی کاشی و سرامیک و تمیز کردن جرم آنها وجود دارد که ویچ وایپ بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهد تا خانه ای درخشان و تمیز داشته باشید.

تمیز کردن کاشی و سرامیک

از بین بردن جرم سرامیک

سرامیک ها از محبوب ترین کف پوش ها هستند که رنگ های روشن آن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است . اما مهم ترین نقصی که سرامیک های رنگ روشن دارند این است که لکه و کثیفی بر روی آنها به سرعت نمایان می شود . اگر کف پوش منزل شما نیز سرامیکی است بهتر است آن را مدام با دستمال میکروفایبر تمیز کنید تا از تجمع جرم و لکه جلوگیری شود . برای رفع جرم های بین درز های کاشی ها یک سطح آب به همراه یک کاردک داشته باشید جرم ها را به کمک کاردک از سطح سرامیک جدا کرده و در آخر برای برق انداختن از دستمال جادویی نانو استفاده کنید .

روش های لکه زدایی کاشی و سرامیک

آب برای شست و شوی کاشی و سرامیک یکی از بهترین شوینده ها محسوب می شود . بعضی از کاشی ها نسبت به مواد شیمیایی حساس هستند و از خود واکنش نشان می دهند بنابراین برای تمیز کردن آنها بهتر است مخلوط آب و سرکه آماده کنید ، یک دستمال نانو به همراه محلولی که آماده کرده اید کافی است تا تمامی لکه های موجود بر روی سرامیک را از بین ببرید . اگر با انجام این کار برخی از لکه ها بر روی سطح سرامیک ها باقی ماند به کمک یک کاردک نرم سطح مورد نظر را صیقل داده و دستمال جادویی بکشید .

از بین بردن جرم سرامیک

تمیز کردن سرامیک با دستمال جادویی

سرامیک ها نقش غیر قابل انکاری در زیبایی یک خانه دارند ، کاشی ها در طرح و رنگ های متنوع و مختلف در بازار موجود می باشند و هر اندازه که سرامیک های خانه ی شما شفاف و لعابدار و براق باشد برای لکه زدایی کاشی و سرامیک کار سخت تری را پیش رو دارید . تکنولوژی امروزی روش های نوینی را رد نظافت منزل ایجاد کرده است که از جمله ی آنها دستمال جادویی است . این دستمال که با نام های دستمال نانو و دستمال میکروفایبر در بازار قابل تهیه می باشد . یکی از سریع ترین ، مقرون به صرفه ترین و راحت ترین روش های نظافت کاشی و سرامیک و سایر وسایل منزل است . می توانید در ابتدا با یک طی خیس لکه ها و گرد و غبار را از روی سرامیک پاک کتید و در مرحله ی آخر محل هایی که احساس می کنید به نظافت مجدد نیاز دارند را با دستمال میکروفایبر آغشته به آب تمیز کنید .

 

مراحل تمیز کردن کاشی و سرامیک

با نزدیک شدن به روز های پایانی سال ، نظافت و شست و شو و خانه تکانی بازار داغی را به خود گرفته است . خانم های خانه دار در تکاپوی نظافت منزل و نوسازی آن برای شروعی مجدد هستند . از این رو بخشی از دغدغه ی خانم ها به تمیز کردن کاشی و سرامیک ها معطوف می شود . برای کسانی که کف پوش خانه هایشان از جنس سرامیک است توصیه می شود تا انتهای این مقاله با ما همراه باشند تا با مراحل نظافت کاشی و سرامیک به صورت اصولی آشنا شوند .
مرحله ی اول: در ابتدا تمامی درز هایی که ممکن است گرد و خاک از آنها به درون منزل نفود کند را ببندید .
مرحله ی دوم : سطح سرامیک ها را جاروبرقی بکشید تا بخش عظیمی از گرد و خاک های موجود بر روی آنها از بین برود.
مرحله ی سوم:با یک طی مرطوب یا دستمال جادویی نانو  مرطوب سطح سرامیک ها را تمیز کنید .
در مرحله ی آخر به کمک یک دستمال جادویی خشک سطح سرامیک ها را شفاف و براق کنید .

محصولات هوراد شامل دستمال جادویی ، دستمال نانو ، دستمال میکروفایبر، دستمال جادویی ماشین و دستمال جادویی LCD  می باشد و میتوان با بهره گیری از این محصولات فرایند نظافت را بهبود بخشید

 دستمال جادویی

دستمال نانو

 دستمال میکروفایبر

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *