خرید دستمال جادویی ویچ وایپ

خرید دستمال جادویی

با وجود اینکه نظافت و گردگیری برای بسیاری از خانم ها کاری کسل کننده و ملال آور است ، به کمک برخی از وسایلی که نظافت را راحت می کنند می توان آن را کاری لذت بخش کرد . یکی از وسایل نظافتی که اخیرا وارد بازار شده اند و تبلیغات گسترده ای نیز برای آنها صورت گرفته است دستمال جادویی و دستمال میکروفایبر می باشد ،با خرید دستمال جادویی نظافت و گردگیری را برای خود لذت بخش کنید . این دستمال ها ظاهری همانند حوله دارند ، در بسته بندی های تکی یا چند تایی و در رنگ های متنوع در بازار موجود می باشند . شرکت هوراد که در حدود ۱۵ سال است در زمینه ی فروش و واردات محصولات سلولزی فعالیت می کند هم اکنون تنها نمایندگی دستمال جادویی ویچ وایپ در ایران می باشد . برای خرید دستمال جادویی می توانید به سایت ویچ وایپ مراجعه نمونده و با تلفن های این فروشگاه برای خرید تکی و خرید عمده تماس حاصل نمایید .

 

خرید دستمال جادویی

خرید دستمال جادویی ویچ وایپ

دستمال میکروفایبر که به کمک تکنولوژی نانو ساخته شده است الیاف بسیار ظریفی دارد که این الیاف ظریف خاصیت جذب کنندگی فوق العاده قوی دارن و این موجب می شود بدون اینکه دستمال ها خودشان کثیف شوند سطوح مختلف را تمیز کرده و ردی از کثیفی و گرد و غبار باقی نماند . خانم های خانه دار برای از بین بردن لکه ها و نظافت سطوح مختلف معمولا یا از شوینده های بسیار قوی استفاده می کنند و یا به کمک مواد طبیعی که قدرت لکه بری دارند سعی می کنند سطوح را تمیز کنند .

دستمال جادویی نانو این امکان را به شما می دهد بدون نیاز به مواد شوینده سطوح مختلف را به راحتی لکه گیری کنید .

خرید دستمال جادویی ویچ وایپ

خصوصیات دستمال جادویی

از بارزترین مشخصه ای که دستمال های جادویی دارند لطافت و نرمی آنها در کنار قدرت جذب کنندگی بالا می باشد . در هنگام خرید دستمال جادویی به این نکته توجه داشته باشید چنانچه دستمال جادویی اصل خریداری کنید ، قدرت جذب آب توسط ان ۷ برابر یک دستمال معمولی است . به علاوه قیمت دستمال نانو نیز قیمتی معقول است و ترکیب ویژگی های فوق سبب شده است که این دستمال ها به شدت در میان خانم ها فراگیر شده و برای مصارف مختلف در آشپزخانه ، برای شست و شوی کف پوش ها ، شست و وشوی خودرو … کاربرد دارد .

خرید دستمال جادویی همه کاره ویچ وایپ

آیا نظافت برای شما کاری کسل کننده است؟ آیا به دنبال راهی برای نظافت بی دغدغه و سریع هستید؟ برای اینکه به بهترین وجه و در سریع ترین زمان ممکن خانه ی خود را برق بیاندازید دیگر نیاز نیست ساعت ها با دستمال و مواد شوینده در خانه مشغول به نظافت باشید ، دستمال ویچ وایپ با ارائه ی دستمال جادویی سعی کرده است تا حد ممکن نطافت را برای شما عزیزان لذت بخش کند . با مراجعه به سایت دستمال جادویی ویچ وایپ می توانید خرید دستمال جادویی انجام دهید .

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *